Mozilla tugifoorum

Firefoxi, Thunderbirdi ja teiste Mozilla toodete kasutajatele
Tänane kuupäev 19. Mär 2024 08:30

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Lehekõülje blokeerimine
PostitusPostitatud: 29. Dets 2010 00:17 
Eemal

Liitunud: 11. Dets 2010 22:44
Postitusi: 1
Ma ei osanud oma küsimust mujale postitada kui siia.:)
Küsimus siis järgmine: Kas Mozilla Firefoxis on olemas ka võimalus või koht, kust saaks mõne lehekülje ära blokeerida? Ntx kui soovin, et minu laps mõnda teatud lehekülge ei külastaks, siis saaksin selle lehekülje lihtsalt ära blokeerida, nii et ta sellele leheküljele ligi ei pääseks enam. Kui on olemas selline võimalus, siis kust kohast Mozilla veebilehitsejas seda rakendada saaks? Olen ise ka üritanud seda leida, kuid ei ole veel leidnud. Ehk on siin keegi targem, kes oskab nõu anda?! :)


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 30. Dets 2010 21:54 
Eemal
Moderaator

Liitunud: 18. Juul 2008 10:20
Postitusi: 43
Firefoxil ei ole sisse ehitatud võimalust lehekülgi blokeerida. Küll on olemas vähemalt üks laiendus, mis seda teha võimaldab. Selle saab paigaldada aadressil https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3145/.

Arvestada tuleb, et kuna tegemist on brauseri lisaga, siis nutikamat last see ei takista. Laps võib lisa Firefoxi seadetest välja lülitada ja sellega kaob ka blokeering. Samuti saab blokeeringut vältida, kui arvutisse on paigaldatud Internet Explorer või mõni teine veebilehitseja. Sellisel juhul peaks pigem uurima, kas arvuti turvatarkvara või näiteks internetti jagav ruuter omab samalaadset blokeerimisvõimalust.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

cron
POWERED_BY
phpbb.ee 3.0.7