Mozilla tugifoorum

Firefoxi, Thunderbirdi ja teiste Mozilla toodete kasutajatele
Tänane kuupäev 19. Mär 2024 12:05

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 13. Juul 2012 19:23 
Eemal

Liitunud: 13. Juul 2012 19:08
Postitusi: 2
Tere

Probleem on iseenesest selline, et kui ma olen vaadanud Youtube videosid ükskõik mis lehel asudes ei saa enam tagasi BackSpace nupuga minna eelmisele lehele. Kuna ma kasutan Logitech M570 Wireless Trackball hiirt, millele olen progenud ühe nupu Back nupuks (Alt+Left) ei tööta ka see.
Tagasi saan kas lehe vasakust nurgast Back nupuga või hiire parema klahviga ja sealt Tagasi.
Maru tüütu on nii.
Teiste lehtedega ja videodega probleeme pole. Varasemate Firefoxidega probleeme polnud. Ei olegi meeles millise versiooniga see kiiks tuli.
Kusjuures ei ole nii, et 100% ei tööta, vahest mõne lehe pealt Youtube videot vaadates isegi töötab see hiire nupp vahest mitte.


Kas keegi teab milline oleks lahendus?


Ette tänades


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 14. Juul 2012 13:29 
Eemal
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: 03. Dets 2006 00:57
Postitusi: 149
isiklik kirjutas:
Tere

Probleem on iseenesest selline, et kui ma olen vaadanud Youtube videosid ükskõik mis lehel asudes ei saa enam tagasi BackSpace nupuga minna eelmisele lehele. Kuna ma kasutan Logitech M570 Wireless Trackball hiirt, millele olen progenud ühe nupu Back nupuks (Alt+Left) ei tööta ka see.
Tagasi saan kas lehe vasakust nurgast Back nupuga või hiire parema klahviga ja sealt Tagasi.
Maru tüütu on nii.
Teiste lehtedega ja videodega probleeme pole. Varasemate Firefoxidega probleeme polnud. Ei olegi meeles millise versiooniga see kiiks tuli.
Kusjuures ei ole nii, et 100% ei tööta, vahest mõne lehe pealt Youtube videot vaadates isegi töötab see hiire nupp vahest mitte.


Kas keegi teab milline oleks lahendus?


Ette tänades

Kui ma nüüd ei eksi, siis tekib probleem sellest, et kui sa video mängima paned, siis "krabab" Flash Player klaviatuuri enda kontrolli alla ja edasised käsud rakenduvad videole, mitte brauserile. Kas klahvid siis töötavad, kui sa peale video mängima panemist klõpsad hiirega kuskile tühjale kohale samal lehel, nii et klahvikombinatsioonid läheks taas brauserile, mitte Flash Playerile?

_________________
Pilt Pilt Pilt


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 15. Juul 2012 17:55 
Eemal

Liitunud: 13. Juul 2012 19:08
Postitusi: 2
Seda ma tean, et peab tühjale kohale klikkima, see ongi see koht, kust enam tagasi ei lähe.

Tegin ühe eksperimendi:
Avasin teise FF akna ja selles läksin Youtubi suvalist videot vaatama.
Tühja koha peal klikkimine ja Alt+Left, hiire Back nupp ja ka Backspace nupp ei aita enam siis kui olen videot edasi kerinud. Ainult FF enda vasakpoolne(back) nupp aitab.

Kui kerinud ei ole ei pea isegi tühja koha peal klikkima, kõik back nupud töötavad perfektselt.

Üks huvitav aspekt veel:

Kui ma olin videot kerinud ja back nupud ei töödanud, avasin korraks selle sama akna kus ma praegu olen ja läksin youtube aknasse, siis kohe töötavad ka back nupud, tühjal kohal klikkida polegi enam vaja.

Selline huvitab anomaalia...

Mingi ajaühik tagasi see kõik töötas veel hästi.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 16. Juul 2012 11:24 
Eemal
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: 03. Dets 2006 00:57
Postitusi: 149
Adobe lasi hiljuti Firefoxi jaoks uue versiooni välja ja väga vabalt võib viga olla selles.

_________________
Pilt Pilt Pilt


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

cron
POWERED_BY
phpbb.ee 3.0.7