Mozilla tugifoorum

Firefoxi, Thunderbirdi ja teiste Mozilla toodete kasutajatele
Tänane kuupäev 19. Mär 2024 05:35

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Thunderbirdi seadistamine
PostitusPostitatud: 20. Okt 2012 18:16 
Eemal

Liitunud: 20. Okt 2012 18:02
Postitusi: 1
Seletage palun puust ja punaseks kust ma leian mõne vanema versiooni kui Mozilla Thunderbird 16.0. 3ööpäevase otsimise ja igasugu foorumite-artiklite lugemise on asi veelgi segasem kui enne. Arvuti jooksis kokku, nüüd lastud panna uus windows xp, aga thunderbird tööle ei hakanud, siis toodi vanem verisoon 3.0 millegagi, mis lasi konto avada ja asi tundus korras olevat, kirjad tulid hooga sisse(terve nädala omad). Ei osanud aga halba aimata ja kontrollida, nüüd siis tuli välja et välja saata kirju ei õnnestu kohe kuidagi. Thunderbirdi installeerinud arvutitundja inimesega kahjuks ühendust ei saa ja nii ma siis 3 päva siin loen ja pusin igasugu variante, täna sai it-toega ka 35minutit telefoni otsas kõik samm-sammult läbi tehtud aga tulemust pole. It-tugi arvas et asi siiski liialt vanas versioonis või arvutis miskit sätetes(no kust mina peaks neid sätteid teadma või tundma, tule jumal appi). Eemaldasin vana versiooni, aga avastasin et vanemaid kui 16.0 versioone ei õnnestu kohe kuidagi leida ja arvutisse salvestada. meiliserveriks on hot ja internetiteenust annab starman, olen püüdnud nüüd uue versiooniga asja tööle saada aga üldse ei lase kontot enam luua. Õudus kuubis.... Ja töö seisab kirjade saatmise taga(nüüdseks kuhjunud vastamata kirju, mida peaks eraldi kaustadesse panema ja salvestama), vana hea süsteem kõik õhtal ja kuskilt abi ei leia.......


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 22. Okt 2012 19:37 
Eemal
Moderaator

Liitunud: 18. Juul 2008 10:20
Postitusi: 43
Kirjelduse põhjal ei pruugi asi olla Thunderbirdi versioonis. Ajutiselt võiks tulekahju püüda kustutada siit esimese .exe lingiga: http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/ ... /win32/et/

Kui see siiski probleemi ei lahenda, siis tuleks proovida rohkem tehnilist infot postitada, nt menüüst Tööriistad -> Vigade konsool näitab Thunderbirdi viimaseid vigu. Või kui konto seadistamisel / kirjade saatmisel esineb vigu, siis tuleks postitada täpne veateade ning sisestatud andmed (v.a salaõna ja e-posti aadressi algus loomulikult).

P.S Kui it-tugi vahepeal probleemi ära lahendas, siis võiks võimalusel ka lühidalt kirjutada, milles viga seisnes, ehk on hiljem kellelgi lihtsam.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

cron
POWERED_BY
phpbb.ee 3.0.7