Mozilla tugifoorum

Firefoxi, Thunderbirdi ja teiste Mozilla toodete kasutajatele
Tänane kuupäev 19. Mär 2024 11:31

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 13. Juun 2013 22:33 
Eemal

Liitunud: 13. Juun 2013 22:23
Postitusi: 1
Nimelt esimene probleem seisneb selles,et ma ei saa internetist,ega kuskilt saitidelt alla laadida faile (Nt:pilte,muusikat,dokumente) jne.Mida peaksin ma tegema,et firefox laseks mul korralikult asju alla laadida.Algul kui ültse faili laadima panen,siis ta näitab,et laeb ja ka näitab,et on desktopil,kuid kui laadimine lõppeb ja vaatan desktopi siis on see fail sealt kadunud,just kui oleks arvutist täielikult kustutatud.

Teine probleem seisneb selles,et ma ei saa siseneda firefox'i kaudu Gmaili.Kui ma panen logi sisse siis ta lööb ette sellise kirja "Teie brauseri küpsistefunktsioon on välja lülitatud. Lülitage see sisse. [?]".Olen otsinud seda kohta kus küpsised asuvad,et saaksin sisse lülitada küpsised,kuid leidnud pole.Oskaks keegi seletada,et ku täpsemalt asuvad küpsised.Sooviks abi siis.





Päikest.





Peace Out.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 19. Juun 2013 21:31 
Eemal
Moderaator

Liitunud: 18. Juul 2008 10:20
Postitusi: 43
Esimese probleemiga võiks proovida ajutiselt keelata antiviiruse töö. Võimalik, et probleem tuleneb just mõne sellise programmi tegevusest. See käib erinevates programmides natuke erinevat moodi, nii et täpset juhist on raske anda. Kui programmis on reaalajas skaneerimise/realtime protection sarnane valik, siis selle muutmisest tasuks alustada.

Küpsiste lubamine käib Firefoxi sätetest. Need leiab kas Tööriistad menüüst või oranži menüünupu tagant. Edasi tuleb valida Privaatsus ning ajaloo alajaotus. Kohandatud sätete puhul on oluline tähistada küpsiste lubamise valik. Kui valitud on ajaloo säilitamine, siis ei ole probleem põhjustatud küpsiste keelamisest Firefoxis vaid millestki muust.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

cron
POWERED_BY
phpbb.ee 3.0.7