Mozilla tugifoorum

Firefoxi, Thunderbirdi ja teiste Mozilla toodete kasutajatele
Tänane kuupäev 19. Mär 2024 05:12

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 1 postitus ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 19. Nov 2017 14:02 
Eemal

Liitunud: 19. Nov 2017 13:33
Postitusi: 1
Reedel 17.11 hommikul arvutis Firefoxi lahti tehes tuli teade, et oota natuke, Firefoxi värskendatakse. Kui siis Firefox avanes, siis nägi ta natuke teistmoodi välja kui senine minu arvutis olnud Firefox. Vaatasin Abi püstmenüüst järgi - oligi laetud uus variant : Firefox Quantum 57.0.
Ja kohe ilmnesid probleemid: hiireklõpsudele reageerimine võtab tihti mitu sekundit aega, hiirerattaga üles-alla kerides jääb ekraan vahepeal mitmeks sekundiks seisma, siis hüppab jälle edasi. Ühesõnaga - uus Firefox liigub nagu karguga lonkur. Minu eelmine Firefox jooksis enne reedet minu arvutis ladusasti, mingisugust lonkamist ei olnud. Milles võiks olla viga? Ja kuidas saaks seda probleemi lahendada? Või on Firefoxi loojad selle 57.0-variandiga lihtsalt ämbrisse astunud? Viga ei tohiks olla minu arvutis, sest Chrom jookseb endiselt väledasti. (Mul on arvutis Windows 10.)
Mozilla kodulehel pakutakse 57.0-varianti kõlavate reklaamloosungitega, see pidavat olema palju kiirem ja tarbivat palju vähem kettamahtu kui eelmised variandid. Mul igatahes ta praegu lonkab.
Ma oleksin väga tänulik, kui keegi saaks mulle nõu anda, kuidas edasi talitada.

Aarne Vahuri
P.S. Ma tegin veel sellise käigu, et deinstallisin selle mulle automaatselt arvutisse tulnud 57.0 arvutist välja ja installisin Mozilla kodulehelt selle uuesti alla. Muutust pole - ikka lonkab endiselt. A.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 1 postitus ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
cron
POWERED_BY
phpbb.ee 3.0.7