Mozilla tugifoorum
http://mozilla.pingviin.org/

Probleem värske Firefox 57.0 paigaldamisel
http://mozilla.pingviin.org/viewtopic.php?f=2&t=190
1. leht 1-st

Autor:  avahuri [ 19. Nov 2017 14:02 ]
Teema pealkiri:  Probleem värske Firefox 57.0 paigaldamisel

Reedel 17.11 hommikul arvutis Firefoxi lahti tehes tuli teade, et oota natuke, Firefoxi värskendatakse. Kui siis Firefox avanes, siis nägi ta natuke teistmoodi välja kui senine minu arvutis olnud Firefox. Vaatasin Abi püstmenüüst järgi - oligi laetud uus variant : Firefox Quantum 57.0.
Ja kohe ilmnesid probleemid: hiireklõpsudele reageerimine võtab tihti mitu sekundit aega, hiirerattaga üles-alla kerides jääb ekraan vahepeal mitmeks sekundiks seisma, siis hüppab jälle edasi. Ühesõnaga - uus Firefox liigub nagu karguga lonkur. Minu eelmine Firefox jooksis enne reedet minu arvutis ladusasti, mingisugust lonkamist ei olnud. Milles võiks olla viga? Ja kuidas saaks seda probleemi lahendada? Või on Firefoxi loojad selle 57.0-variandiga lihtsalt ämbrisse astunud? Viga ei tohiks olla minu arvutis, sest Chrom jookseb endiselt väledasti. (Mul on arvutis Windows 10.)
Mozilla kodulehel pakutakse 57.0-varianti kõlavate reklaamloosungitega, see pidavat olema palju kiirem ja tarbivat palju vähem kettamahtu kui eelmised variandid. Mul igatahes ta praegu lonkab.
Ma oleksin väga tänulik, kui keegi saaks mulle nõu anda, kuidas edasi talitada.

Aarne Vahuri
P.S. Ma tegin veel sellise käigu, et deinstallisin selle mulle automaatselt arvutisse tulnud 57.0 arvutist välja ja installisin Mozilla kodulehelt selle uuesti alla. Muutust pole - ikka lonkab endiselt. A.

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/