Mozilla tugifoorum

Firefoxi, Thunderbirdi ja teiste Mozilla toodete kasutajatele
Tänane kuupäev 19. Mär 2024 10:33

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 22. Apr 2010 17:45 
Eemal

Liitunud: 11. Mär 2008 14:53
Postitusi: 53
minu arvates pole sealne nupp, mis eesti keeles kannab pealkirja "edasijõudnuile...", ka sisuliselt midagi edasijõudnutele mõeldut, kuna seal saab märkida ära lihtsalt kausthaaval, mida kasutatakse offlainis ja mida mitte, edasijõudnud tarkust ju selleks vaja pole. õigem tõlge oleks "üksiasjalikult..." või "üksikasjad..." või "üksikasjalikumalt" vms. inglise keeles "advanced..." (kui selline string seal juhtub olema, ma ise järgi ei vaadanud) käiks antud juhul liidese ja mitte kasutaja kohta. vt ka http://pingviin.org/fpost52050.html


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 24. Apr 2010 16:06 
Eemal
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: 03. Dets 2006 00:57
Postitusi: 149
Träm kirjutas:
minu arvates pole sealne nupp, mis eesti keeles kannab pealkirja "edasijõudnuile...", ka sisuliselt midagi edasijõudnutele mõeldut, kuna seal saab märkida ära lihtsalt kausthaaval, mida kasutatakse offlainis ja mida mitte, edasijõudnud tarkust ju selleks vaja pole. õigem tõlge oleks "üksiasjalikult..." või "üksikasjad..." või "üksikasjalikumalt" vms. inglise keeles "advanced..." (kui selline string seal juhtub olema, ma ise järgi ei vaadanud) käiks antud juhul liidese ja mitte kasutaja kohta. vt ka http://pingviin.org/fpost52050.html


jätaks selle kaheldava staatuse alla, kuna tean nii mõndagi kasutajat, kes selle avanenud vaate peale jääks nõutuks.. see, mis tundub sulle lihtne, ei pruugi seda olla väga paljudele teistele kasutajatele..

_________________
Pilt Pilt Pilt


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 24. Apr 2010 16:49 
Eemal

Liitunud: 11. Mär 2008 14:53
Postitusi: 53
sander85 kirjutas:
jätaks selle kaheldava staatuse alla, kuna tean nii mõndagi kasutajat, kes selle avanenud vaate peale jääks nõutuks.. see, mis tundub sulle lihtne, ei pruugi seda olla väga paljudele teistele kasutajatele..

kui see on mõeldud justkui kasutajale hoiatuseks, siis miks ka mitte... samas sellega midagi märkimisväärselt ära rikkuda ei saa, pealegi on offlainis lugemine ise juba piisavalt keeruline asi, minu arvates võiks ka see siis juba "edasijõudnud" kasutajatele mõeldud olla... :wink:


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
cron
POWERED_BY
phpbb.ee 3.0.7