Mozilla tugifoorum
http://mozilla.pingviin.org/

Build Config
http://mozilla.pingviin.org/viewtopic.php?f=4&t=33
1. leht 1-st

Autor:  sander85 [ 13. Dets 2006 14:53 ]
Teema pealkiri:  Build Config

build on selline keeruline asi tõlkida, kuna mul selles suhtes eriti head ideed ei ole, siis targem küsida neilt, kel varasem kogemus olemas :)

Autor:  Qilaq [ 13. Dets 2006 15:28 ]
Teema pealkiri: 

Formaalselt peaks buildi tõlkima järguks, s.t. versioonist hierarhiliselt madalamaks ühikuks. Aga seda tuleks vahest vaadata kontekstis: ma täpselt ei tea, kus see esineb, aga kui see on mõeldud paigaldamisvõtmete määramiseks, siis võikski olla vahest "paigaldamise häälestus" või midagi sellist (mis iganes sõna siis FF-is "konfigureerimist" tähenda ei hakka :-) ).
(KDevelopis sai build vist tõlgitud "ehitamiseks", aga ma kahtlen,kas FF on koht, kus sellist esoteerilist kõnepruuki kasutada...)

Autor:  sander85 [ 13. Dets 2006 16:15 ]
Teema pealkiri: 

see build config on pigem kusagil mingi reporti saatmisel kui miski veebileht ei tööta firefoxiga või midagi sinna kanti, ses suhtes, et ma ei suuda seda välja kaevata, et kus ta on.. esines kõrvuti koos versiooni ja toote ja mis seal veel olid, ühesõnaga mingi kirjeldus firefoxi kohta on ta

Autor:  Qilaq [ 13. Dets 2006 16:29 ]
Teema pealkiri: 

Vearapordi saatmisel automaatselt täidetav lahter siis või? Siis pole vbla vajagi seda tõlkida? (vähemalt esialgu, kuni head vastet pähe ei karga)

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/