Mozilla tugifoorum

Firefoxi, Thunderbirdi ja teiste Mozilla toodete kasutajatele
Tänane kuupäev 19. Mär 2024 08:30

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: FF ja TB ja üldine lokaat
PostitusPostitatud: 06. Aug 2009 11:14 
Eemal

Liitunud: 06. Aug 2009 11:08
Postitusi: 2
Huvitav, kas millalgi selleni ka jõutakse, et kui mul Linux masinas on määratud oma sessioonil keeleks eesti keel, et siis ka Firefox ja Thunderbird sellest kohe aru saavad ja eestikeelseks muutuvad, ilma et ma peaksin neile eraldi veel eesti keele pakke xpi kujul peale sikutama? Üldjuhul ju rakendused peaksid suutma enda keelt muuta vastavalt sellele, mis keele kasutaja oma liideses on määranud...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 07. Aug 2009 13:53 
Eemal
Moderaator

Liitunud: 03. Dets 2006 16:53
Postitusi: 80
Asukoht: Linda Nisa
See sõltub ilmselt distributsioonist, aga kui juba paigaldamise ajal ei ole valitud eesti keelt, siis vaevalt see võimalik on - ma usun, et suur osa distributsioone levitab ka Firefoxi ja Thunderbirdi keelepakke põhipakist eraldi ja need on vaikimisi peal ainult siis, kui vastav keel on juba süsteemi paigaldamisel valitud. XPI-d ei ole muidugi ilmselt vaja tirida, vaid piisab sellest, kui tarkvarahalduriga paigaldada vajalik keelepakett, pärast mida peaks FF/TB ka olema vastavas keeles.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 07. Aug 2009 17:58 
Eemal

Liitunud: 06. Aug 2009 11:08
Postitusi: 2
Qilaq kirjutas:
See sõltub ilmselt distributsioonist, aga kui juba paigaldamise ajal ei ole valitud eesti keelt, siis vaevalt see võimalik on - ma usun, et suur osa distributsioone levitab ka Firefoxi ja Thunderbirdi keelepakke põhipakist eraldi ja need on vaikimisi peal ainult siis, kui vastav keel on juba süsteemi paigaldamisel valitud.

Ma oma arvates küll kohe alguses panin eesti keele ka peale. Kuigi 100% kindel enam ei ole.
Qilaq kirjutas:
XPI-d ei ole muidugi ilmselt vaja tirida, vaid piisab sellest, kui tarkvarahalduriga paigaldada vajalik keelepakett, pärast mida peaks FF/TB ka olema vastavas keeles.

Õige jah, selle peale pole ma veel tulnudki :lol:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 11. Aug 2009 09:13 
Eemal
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: 03. Dets 2006 00:57
Postitusi: 149
vähemalt mandriva all peaks see nii toimima nii thunderbirdi kui ka firefoxi puhul.. kuna teistes distrotes tõenäoliselt thunderbirdi keelepakki pole, siis need on juba kaheldavamad..

firefox peaks siiski enamuses endast lugupidavates distrotes jonksus olema, sest ametlikult on tõlge ja vastavad pakid mozilla serverites olemas..


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
cron
POWERED_BY
phpbb.ee 3.0.7