Mozilla tugifoorum
http://mozilla.pingviin.org/

FF ja TB ja üldine lokaat
http://mozilla.pingviin.org/viewtopic.php?f=7&t=131
1. leht 1-st

Autor:  tarmok [ 06. Aug 2009 11:14 ]
Teema pealkiri:  FF ja TB ja üldine lokaat

Huvitav, kas millalgi selleni ka jõutakse, et kui mul Linux masinas on määratud oma sessioonil keeleks eesti keel, et siis ka Firefox ja Thunderbird sellest kohe aru saavad ja eestikeelseks muutuvad, ilma et ma peaksin neile eraldi veel eesti keele pakke xpi kujul peale sikutama? Üldjuhul ju rakendused peaksid suutma enda keelt muuta vastavalt sellele, mis keele kasutaja oma liideses on määranud...

Autor:  Qilaq [ 07. Aug 2009 13:53 ]
Teema pealkiri: 

See sõltub ilmselt distributsioonist, aga kui juba paigaldamise ajal ei ole valitud eesti keelt, siis vaevalt see võimalik on - ma usun, et suur osa distributsioone levitab ka Firefoxi ja Thunderbirdi keelepakke põhipakist eraldi ja need on vaikimisi peal ainult siis, kui vastav keel on juba süsteemi paigaldamisel valitud. XPI-d ei ole muidugi ilmselt vaja tirida, vaid piisab sellest, kui tarkvarahalduriga paigaldada vajalik keelepakett, pärast mida peaks FF/TB ka olema vastavas keeles.

Autor:  tarmok [ 07. Aug 2009 17:58 ]
Teema pealkiri: 

Qilaq kirjutas:
See sõltub ilmselt distributsioonist, aga kui juba paigaldamise ajal ei ole valitud eesti keelt, siis vaevalt see võimalik on - ma usun, et suur osa distributsioone levitab ka Firefoxi ja Thunderbirdi keelepakke põhipakist eraldi ja need on vaikimisi peal ainult siis, kui vastav keel on juba süsteemi paigaldamisel valitud.

Ma oma arvates küll kohe alguses panin eesti keele ka peale. Kuigi 100% kindel enam ei ole.
Qilaq kirjutas:
XPI-d ei ole muidugi ilmselt vaja tirida, vaid piisab sellest, kui tarkvarahalduriga paigaldada vajalik keelepakett, pärast mida peaks FF/TB ka olema vastavas keeles.

Õige jah, selle peale pole ma veel tulnudki :lol:

Autor:  sander85 [ 11. Aug 2009 09:13 ]
Teema pealkiri: 

vähemalt mandriva all peaks see nii toimima nii thunderbirdi kui ka firefoxi puhul.. kuna teistes distrotes tõenäoliselt thunderbirdi keelepakki pole, siis need on juba kaheldavamad..

firefox peaks siiski enamuses endast lugupidavates distrotes jonksus olema, sest ametlikult on tõlge ja vastavad pakid mozilla serverites olemas..

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/