Mozilla tugifoorum

Firefoxi, Thunderbirdi ja teiste Mozilla toodete kasutajatele
Tänane kuupäev 19. Mär 2024 05:44

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 13. Mär 2011 14:34 
Eemal

Liitunud: 13. Mär 2011 14:04
Postitusi: 3
Mure nimelt selles,et mozilla avab kõik lehed nii väikselt,et võimatu lugeda.Kõik peab käsitsi suurendama.OP on windows 7. Tegu uue arvutiga.

Pole siis ühtegi targemat pead,kes aitaks :(


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 22. Mär 2011 10:45 
Eemal
Moderaator

Liitunud: 18. Juul 2008 10:20
Postitusi: 43
Ava Tööriistad menüüs olev Sätted ja sealt Sisu alajaotus. Seal on kirjas vaikimisi font. Mis suurus sul seal on? Veel võid vaadata samast kohast edasisi valikuid peale nupule Täpsemalt vajutamist. Kui sealt avanenud dialoogist valid fondiks balti ja määrad selle vähimaks suuruseks 12/13 ning valikud salvestad, kas siis läheb paremaks?


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 22. Mär 2011 17:20 
Eemal

Liitunud: 13. Mär 2011 14:04
Postitusi: 3
Vaikimisi on front 16.Imelik on see,et panin endal samad setingud ühe teise arvuti järgi millel lehed avanevad norm.Aga minu arvutil ikka sama,kõik peab käsitsi suurendama.Just uued lehed jätab väikseks,kus juba käinud olen need jätab nagu meelde.


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 22. Mär 2011 20:28 
Eemal
Moderaator

Liitunud: 18. Juul 2008 10:20
Postitusi: 43
maitc kirjutas:
Vaikimisi on front 16.Imelik on see,et panin endal samad setingud ühe teise arvuti järgi millel lehed avanevad norm.Aga minu arvutil ikka sama,kõik peab käsitsi suurendama.Just uued lehed jätab väikseks,kus juba käinud olen need jätab nagu meelde.

Vaikimisi fonti kasutatakse lehtedel, mis ise Firefoxile ei ütle, mis suurusega tekst olema peaks. Neid on suhteliselt vähe, seega enamiku lehtede kirjale see valik mõju ei oma. Kas see vähima fondisuuruse seadmine üldse ei mõjunud? Saad äkki pildi teha Firefoxist kui http://www.w3schools.com/css/tryit.asp? ... rycss_font on avatud? Või siis proovida ajutiselt kõik lisad ära keelata?


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 22. Mär 2011 22:55 
Eemal

Liitunud: 13. Mär 2011 14:04
Postitusi: 3
Kuidas ma seda pilti teen?


Üles
 Profiil  
 
PostitusPostitatud: 22. Mär 2011 23:50 
Eemal
Moderaator

Liitunud: 18. Juul 2008 10:20
Postitusi: 43
Vajutad klaviatuuril klahvi PrintScreen (PrtSc), mis paneb ekraanil oleva pildi arvuti mällu. Siis avad mõne pildiprogrammi, nt Paint, ja vajutad Ctrl+V (või valid menüüst Paste/Kleebi, mis teeb sama asja). Selle järel saad juba pildi ära salvestada ja siin oma postitusele lisada.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 6 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

cron
POWERED_BY
phpbb.ee 3.0.7